9 Mayıs 2013 Perşembe

ÇARŞAMBA PAZARI GANİMETLERİ


Dün iş çıkışı 5 ten sonra ablamla buluşup çarşamba pazarına gitmeye karar verdik. Buluşma yerimizde birbirimizi bulamamanın kaosunu yaşayıp bir iki sitemli telefon görüşmesinden sonra  nihayet  buluşabildik.. Tabii yol boyunca da sen nerede kaldın, ben orada bekledim muhabbeti sürmedi değil........:)))))))
Pazar akşam üstü olmasına rağmen oldukça kalabalıktı. Aslında sabah erken saatlerde gidilse seçme şansı daha çok oluyor. Biz direk kumaş pazarından başladık. Eeee artık terzi olduk ya.....:)))) Parça başı 2,5-3,5 TL. İşin garibi eve geldikten sonra aldıklarımıza bakınca kumaşların birbirine çok benzediğini gördük. :)))))
Aldık bakalım kumaşları ne zaman dikilecekler, kim dikecek göreceğiz.  Kumaşlardan başka fotoğraflayamadım, masa örtüsü ve daha sonra boyamak üzere kuşlar aldım. Pazar muhabbeti bu kadar Sevgilerimle:)))

4 yorum:

 1. nerde bu pazar nerde bu pazar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nilgüncüm çarşamba günleri adapazarına bekleriz. Kumaşlar Bursa'dan geliyormuş. Kumaştan anlayanlar çok daha güzellerini seçiyorlar. Ben pek anlamıyorum bu işleri. sevgilerimle:))

   Sil
  2. Kumaşlar süpermiş. Nilgüne adapazarı yolu gözüktü :)

   Sil
  3. Teşekkürler suhuba, sen benim ilk göz ağrımsın ama beni unuttun:(( Nilgün de, sizlerde buyurun gelin, pazarımız çok güzel sevgiler:))

   Sil